Lorient – Nice Maçı Bahis Tahminleri

Ligue 1

Tarih:  18 Şubat 2017

Saat: 22:00

Stad: Moustoir Stadyumu

Lorient – Nice Maç Analiz Raporu

Lorient ile ilgili olarak merak edilen durumların başında takımın neden bu durumda olduğu geliyor. An itibariyle 20. Sırada olan ve 51 adet gol yemiş olan takım, sadece 27 gole imza atmıştır. Defansif zaafiyetleri çok fazla olduğu için, atağa çıkmakta da sorun yaşanıyor. En ufak bir baskıda geri çekildiği ve oyunu boğduğu görülen teknik direktör, bu taktikle bazı takımlara sorun yaşatmıştır. Yine de Nice’nin bu karşılaşmayı kazanma ihtimali çok daha yüksek görülmektedir. Metz – Nice iddaa oranları ile ilgili olarak kullanıma hazır duruma getirilen her bir oran lige bağlı olarak oluşturulmuştur. Takımdaki oyuncuların kalitesi ve farkı açık bir şekilde görülebiliyor.

Nice Hata Yapmazsa Fark Atar!

Nice’nin an itibariyle 53 puanda bulunuyor olması, ligin lideriyle arasında sadece 5 puan bulunmasını sağlıyor. Şuan için bir karşılaşmayı kaybetme hakkı bulunan Monaco, bu olasılığın görülmesi durumunda şampiyonluğa veda edebilir. Paris Saint- Germain ve Nice tarafında kazanılacak olan maçların her biri lideri değiştirebilir. Nice en yakın rakibine 13 puan fark atmış olsa da, liderliği elde edebilecek şansı bulunuyor.

Lorient Kazanırsa Moral Depolar!

Çok uzun bir süredir haklı ve başarılı bir şekilde galibiyet elde edememiş olan takımın bu karşılaşmayı kazanması halinde çok konuşulacağı biliniyor. Farklı bir galibiyet elde edecek kalitede futbol oynanmıyor olması, rakibin stratejisini de bozabiliyor. Şans eseri gollerle ve aşırı agresif oyunla birlikte Nice’nin kazanması zorlaştırılabilir.

MAÇ TAHMİNİ;

Karşılaşmanın kazananının tahmin edilmesi gerektiğinde net olarak Nice kadrosu gösterilebilecektir. Atılan gol sayılarında olağanüstü bir fark bulunmuyor. Nice, içerisinde bulunulan döneme kadar çok büyük bir farkla kazanmamıştır. Yine de bir veya iki gol farkla birlikte rakibini elediği birçok maç bulunuyor. Lorient ilk golü yerse daha ileri safhalarda başarı elde edemeyecektir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 2

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betigo; 2,56

Bahsegir; 2,56

Matrixbet; 2,55

Tahmin-2: Karşılıklı Gol Yok

Güven: 10/7

En yüksek oranlar;

Betboo; 1,94

Bahsegir; 1,97

Matrixbet; 1,95